حزب چند نفره ینی گاموح: جنگ ترک و فارس راه بیاندازیم

سه‌شنبه 4 مهر‌ماه سال 1391 ساعت 05:20 ب.ظ

خطاب من به مشتی ارازل و اوباش پان ترک نیست که از زور گشنگی در سوئد نمی توانند شب را به روز برسانند، و حتی قدرت دفاع از خودشان را هم ندارند.

خطاب من به بی بی سی و صدای امریکا و برخی از ساده لوح هایی است که تحت عنوان فعال حقوق بشر فعالیت می کنند. پان ترکها علنا می گویند که در صدد آتش افروزی قومی هستند، و قصد دارند جنگ و خون ریزی به راه بیاندازند.

سایت رسمی گروه ینی گاموح که تعداد آن جمعا به تعداد انگشتان دست هم نمی رسد، ضمن ایراد یک انتقاد از پان ترکیست ها خواسته است که در شهرهای قم،تهران و کرج جنگ و خونریزی بین ترکها و فارس به وجود آورند.

طبعا اگر حمایت افرادی مانند شادی صدر و نهادهایی مانند صدای امریکا،بی بی سی ،کنگره امریکا و... نبود این افراد و احزاب قادر نبودند چنین جسورانه از جنگ افروزی صحبت بکنند.

البته از نظر بی بی سی و صدای امریکا کوبیدن بر طبل جنگ و برادر کشی بخشی از آزادی بیان است. شادی صدر این جنگ افروزی ها را نشانه ای از دموکراسی می داند، و فعالان حقوق بشر تصور می کنند که این فعالیت ها بخشی از اعلامیه جهانی حقوق بشر است. 

سایت آذوح به مردم توصیه می کند که :

مثل شهر بغداد که جنگ سنی وشیعه هست ما هم می توانیم در این 3استان(تهران قم وکرج) جنگ تورک فارس  را بوجود بیاوریم. ما باید جبهه جنگ را گسترش بدهیم.
برای بزرگتر شدن عکس کلیک کنید
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo